داروخانه همتا

معرفی داروها، جدیدترین مقالات علمی و پزشکی

مشاوره رایگان: 09123456789

خرید قرص اروس ویگور اصل 45 تایی

قرص اروس ویگور محصولی با کیفیت به نظیر با قدرت بسیار زیاد برای درمان مشکلات جنسی مردان،امروز در داروخانه همتا این محصول در بسته بندی 45 تایی در دسترس شما عزیزان می باشد.

افزایش سایز آلت تناسلی،تاخیر و نعوظ،افزایش اسپرم و قدرت جنسی برخی از فواید این داروی قدرتمند و گیاهی می باشد.

لذت خرید محصولات جنسی اصل با کیفیت عالی و قیمت مناسب را در داروخانه اینترنتی همتا تجربه کنید.

محصولات متفاوت و گوناگونی در دنیای کالاهای زناشویی برای بهبود و کیفیت قدرت مردان حین رابطه جنسی وجود دارد که اکثرا تمرکز آنها روی یک قابلیت می باشد بطور مثال قرص حل مشکل نعوظ مردان سیالیس یا کرم بزرگ کننده آلت تناسلی تیتان اما قرص اروس ویگور یک آچار فرانسه به معنی واقعی است.چرا که هم مانند محصولاتی مثل تیتان ،مگنارکس یا لارجرباکس بزرگ کننده و حجم دهنده آلت می باشد و هم مثل سیالیس به حل مشکلات نعوظ و تاخیر در انزال کمک می کند و جالبتر اینکه مانند قرص سمنکس یک داروی اسپرم ساز نیز به شمار می آید.

با این حال خرید این دارو به کسانی توصیه می شود که مشکی با پرداخت هزینه بالای آن ندارند.

تفاوت و شباهت قرص ارورس ویگور با مگنارکس چیست؟

هر دو دارو گیاهی هستند و قابلیت بالایی در بزرگ کردن حجم آلت و دراز و طویل کردن سایز آلت تناسلی دارند و در صورت استفاده معقول عوارض خاصی در هیچکدام مشاهده نشده است اما اروس ویگور در تاخیر در ارضا و حل مشکل اسپرم مردان توانایی بیشتری نسبت به مگنارکس دارد.همچنین مگنارکس در بسته بندی 60 تایی بفروش می رسد و قیمت بسیار پایینتری نسبت به اروس ویگور 45 عددی دارد.

برای خرید اینترنتی و اطلاع از قیمت کلیک نمایید

تفاوت و شباهت قرص سیالیس با اروس ویگور:

هر دو سبب تاخیر در انزال می گردند و از پس مشکلات نعوظ و سختی آلت بخوبی بر می آیند اما اروس ویگور قابلیت های بالایی در بزرگ کردن و حجم دهی آلت تاسلی دارد و همچنین قرصی اسپرم ساز است.

در داروخان همتا این محصول را با این ویژگیها تحویل بگیرید:

افزایش سایز آلت ۲ تا ۵ سانت در یک دوره
افزایش میزان اسپرماتیک و باروری در آقایان
تقویت نعوظ و عملکرد جنسی
افزایش میل به ایجاد رابطه جنسی
درمان قطعی زودانزالی

قرص اروس ویگور یا کپسول اروس ویگور

اروس ویگور چیست ؟

درگیری با مشکلات جنسی در مردان و زنان یکی از مواردی است که بسیاری از افراد را به سوی استفاده از انواع کپسول ها و قرص های ایرانی و خارجی سوق می دهد، در همین رابطه نیز قرص ها و کپسول های زیادی در بازار موجود است که ما در این مقاله به معرفی و بررسی خواص و ترکیبات کپسول اروس ویگور می پردازیم.

برای حل مشکلات جنسی اعم از مشکلات مربوط به نعوظ، زود انزالی، کاهش و افزایش میل جنسی و …. افراد سعی می کنند، از مواد شیمیایی مختلفی استفاده کنند، که بتواند تاثیر خوبی روی آنها بگذارد، کپسول (قرص) اروس ویگور نیز یکی از آنها می باشد.

این کپسول با نام Eros Vigor می تواند به تقویت قوای جنسی و برطرف کردن مشکلات جنسی آقایان کمک کند و در کنار آن نیز دارای خواص متعدد دیگری می باشد.

این کپسول محصول شرکت آمریکایی و مشهور است، این داروی درمانی دارای ویتامین های زیادی است، عمر تولید این کپسول زیاد نیست، اما به دلیل خواص خوب در همین مدت کم، از آن استقبال خوبی در سراسر جهان شده است. همچنان میتوانید از این محصول هم دیدن کنید قرص تاخیری و حجم دهنده درمانی مکس من ۶۰ عددی .

افزایش اندازه الت تناسلی : داروساز برای قرص اروس ویگور عنوان میکند که میتوان نعوظ را روزانه کش داد و بعد از حدود دوماه به چیزی تا 6 سانت در طول و 2 سانت در کلفتی اضافه نمود . موضوع جالب این است که خاصیت کششی که با این دارو انجام میپذیرد لذت مصرف را برای هر مردی دوچندان خواهد نمود.
افزایش زمان ارضا شدن :اگر چه برای داروهای تاخیری یک زمان تخریبی در نظر گرفته میشود اما میتوان گفت کیفیت رابطه بسیار مهم است و قرص اروس ویگور بیشتر به شما کمک میکند که قادر به حفظ نعوظ شوید و گاهی شاید بخواهید زودتر به انزال برسید پس میتوان گفت فقط ابتکار عمل بالا میرود که این یک موضوع بسیار عالی است که کیفیت دارو را نشان میدهد زیرا برخی از استفاده کنندگان قرص های تاخیری عنوان نموده اند که تاخیرهای بی موردی وجود دارد که لذت رابطه را در مواردی کم میکند .
اثبات قدرت نعوظ: بهترین خاصیت این دارو نعوظ است زیرا میتوانید نعوظ خود را کش دهید و آن را برای مدت زمانی طولانی حفظ کنید بدون آنکه وارد مخمصه شوید .

در صورتی که در مصرف دارو زیاده روی نشود با توجه به گیاهی بودن آن عوارض خاصی از مصرف اروس ویگور مشاهده نشده است با این حال مصرف دوز بالای هر دارویی سبب عوارض می شود بنابراین قبل از مصرف و در هنگام خرید حتما به توصیه های مشاوران ما بدقت گوش دهید.

ترکیبات موجود در کپسول اروس

این کپسول دارای ترکیبات زیادی است و توسط یک شرکت تولیدکننده محصولات جنسی در آمریکا که بسیار مشهور است و عملکرد دارویی خوبی داشته است، تولید شده است، بدین ترتیب قابل اطمینان و معتبر می باشد و می توان به راحتی از آن استفاده کرد.

از ترکیبات موجود در این کپسول می توان به وجود اسید آمینه های ضروری و نیمه ضروری، ویتامین های مختلف گروه های متفاوت، مواد گیاهی موثر و موادی همچون یوهمبین، ال آرژنین، ال کارنیتین و ویتامین نیاسین اشاره کرد، که هر کدام دارای تاثیر زیادی بر بدن و رفع مشکلات جنسی دارند و می توانند انرژی لازم را برای مردان در مقاربت ها و روابط جنسی فراهم کنند.

نقش آمینو اسید ال آرژنین در تولید کپسول اروس ویگور

بدن همیشه برای عملکرد درست خود نیاز به آمینو اسیدهای ضروری زیادی دارد و در این میان برخی از آمینو اسیدها هم می توانند، در بدن وجود داشته باشند و یا نداشته باشند، به اصطلاح وجودشان خیلی ضروری نمی باشد، به همین دلیل خود بدن نمی تواند آنها را بسازد و باید توسط دارو یا مواد غذایی تامین شوند.

آمینو اسید ال آرژنین نیز از دسته آمینو اسیدهایی است که باید توسط مواد غذایی و یا ترکیبات و قرص ها وارد بدن گردد.

این آمینو اسید می تواند، دارای تاثیر خوبی بر بدن باشد، به روند خون رسانی به اندام مختلف بدن کمک کند، سبب باز شدن عروق مختلف شود و عملکرد اعضای مختلف بدن را خیلی بهتر به پیش ببرد.

این اسید آمینه می تواند به شل شدن رگ ها و روند تولید هورمون ها کمک کند و همچنین می تواند به روند دفع مواد زائد پروتئینی نیز کمک شایانی کند.
این ماده نیز در کپسول اروس ویگور با مقدار مشخصی موجود است، که می تواند به حل اختلالات نعوظ، افزایش سایز و حجیم شدن آلت جنسی مردان در هنگام برقراری رابطه جنسی کمک کند.

البته ناگفته نماند که وجود این اسید آمینه در بدن می تواند، قدرت باروری مردان را نیز افزایش دهد.
علاوه بر استفاده این ماده در تولید داروهای جنسی، از آن در داروهای قلبی، دیابت، فشار خون و … نیز استفاده می شود، زیرا می تواند به کنترل و کاهش خطر ابتلا به این بیماری ها و یا بهبود آنها کمک کند.

انواع ماهی ها، گوشت ها، تخم مرغ و … نیز منابع خوبی از این اسید آمینه می باشند.

نقش یوهمبین موجود در کپسول اروس ویگور
یکی از مواد مهمی که در تولید این کپسول از آن استفاده شده است، یوهمبین می باشد، این ماده در خیلی از قرص های رفع مشکلات جنسی استفاده می شود.
ماده شیمیایی یوهمبین در بسیاری از قرص های دیگر نیز برای رفع بیماری های مختلف وجود دارد، زیرا سبب کنترل و کاهش فشار خون، جلوگیری از سکته های قلبی در افراد مستعد، مراقبت از عملکرد درست کلیه و … می باشد.

یوهمبین ماده ای شیمیایی است که از درختی همیشه سبز از آفریقا به دست می آید و برای تقویت قوای جنسی در مردان و زنان موثر می باشد.
این ماده در این کپسول سبب افزایش جریان خون در آلت تناسلی مردان می گردد و اجازه نمی دهد که خون از آلت خارج شود، در نتیجه این افزایش ورود و ممانعت از خروج سبب می شود که فرد مصرف کننده دارای توان بیشتری در برقراری رابطه باشد و همچنین سبب نعوظ رضایت بخش نیز در او می شود.

همچنین از دیگر خواص این ماده می توان به افزایش دوپامین، کاهش اضطراب و افسردگی در افراد مختلف، درمان خشکی دهان و مشکلات ورزشکاران اشاره کرد.

نقش اسید آمینه ال کارنیتین در ویگور
ماده ای دیگری که در این کپسول موجود می باشد و بارها امتحان خود را پس داده است، اسید آمینه ال کارنیتین می باشد که سبب افزایش انرژی و میل جنسی مردان می گردد.
این ماده در کنار تاثیری که در بهبود روابط جنسی دارد، می تواند به بهبود وضعیت مغز در افراد عادی و سالمندان، کمک به ورزشکاران در انجام ورزش های سنگین، کاهش وزن و کاهش خطر بیماری های قلبی نیز بپردازد.

از این ماده به دلایل ذکر شده در تولید انواع قرص ها و کپسول های دیگر بیماری ها نیز استفاده می شود.
این ماده در روابط جنسی سبب جلوگیری از خستگی مردان و افزایش توان آنها، افزایش تولید هورمون تستوسترون، تولید اسپرم، افزایش سرخوشی در هنگام رابطه جنسی و …. می شود.

قابل ذکر است که مواد غذایی همچون گوشت قرمز، ماهی، مرغ و … نیز دارای مقدار زیادی از این اسید آمینه ضروری بدن می باشند و می توان آن را توسط تغذیه درست تامین کرد.

عملکرد ویتامین نیاسین در اروس ویگور
نیاسین نیز همان ویتامین B3 می باشد که در تولید بسیاری از قرص های بیماری های مختلف و قرص های رفع مشکلات جنسی استفاده می گردد.
این ویتامین نقش بسیار تاثیرگذاری در تولید غذاهای استفاده شده به انرژی مورد نیاز بدن دارد و به همین دلیل می تواند، سبب افزایش جریان خون در اندام های بدن به خصوص اندام های ناحیه تناسلی گردد.

وجود این ماده در کپسول ویگور سبب از بین رفتن اختلالات و مشکلات موجود در نعوظ، بزرگ شدن آلت، افزایش توان جنسی و رفع ناتوانی ها و … می گردد.
این ویتامین در بسیاری از داروهای بیماری های دیابت، قلبی و بیماری های سرطان نیز استفاده می شود و بسیار پرفایده است.

حفظ سلامتی پوست و مو، درمان کلسترول بالا و …. از دیگر خواص و فواید این ویتامین در بدن می باشد، این ویتامین توسط ادرار از بدن رفع می شود پس باید برای دریافت آن به صورت روزانه مصرف گردد.

طریقه مصرف قرص اروس ویگور
دوز مجاز مصرفی این دارو روزانه یک عدد میباشد که میتوانید با یک استکان آب مصرف کنید ، شروع مصرف دارو همراه با غذا نیز ایده درستی هست که بخصوص برای افراد پا به سن گذاشته پیشنهاد میشود .

در بخش عوارض این دارو نیز عنوان کردیم که با کپسول اروس ویگور یا رابطه جنسی داشته باشید یا اینکه تحرک داشته باشید تا بدنتان به شیوه جدید عادت کند .

هیچ نگرانی خاصی وجود نخواهد داشت و میتوانید روزانه دو سه باز نیز ارضا شوید.

این دارو اعتیاد مصرفی ایجاد نمیکند و مصرف یک دوره از آن کاملا کافیست .

حجم دارو مناسب است و نمیتوان بیش از یک عدد را در نظر گرفت زیرا ممکن است کمی عضله های شما را درگیر کند .

مردان بالای 18 سال و متاهل بهتر است به سراغ قرص اروس ویگور بروند و البته مردانی که کمی پا سن گذاشته اند .

شرایط نگهداری این دارو کاملا مطابق با سایر داروها میباشد و در جای خشک و خنک میتواند به بهترین شکل ممکن نگهداری گردد .

نحوه مصرف کپسول های اروس ویگور به صورت یک کپسول در روز است. بهتر است این کپسول ها را به همراه یک لیوان آب مصرف نمایید.

در روزهایی که رابطه خواهید داشت می توانید این کپسول را یک ساعت قبل از رابطه مصرف نمایید تا تاثیرات آن در ایجاد تاخیر و نعوظ هم در رابطه بیشتر شود.

اروس ویگور در مقایسه با دیگر قرص های بزرگ کننده بسیار قوی تر عمل می کند. این موضوع را مصرف کنندگان این دارو هم تصدیق کرده اند.

همچنین شایان ذکر است که این کپسول ها در صورت رعایت دوز مجاز (روزانه 1 عدد) عوارضی برای مصرف کننده ایجاد نمی کنند.

این دارو را می بایست دور از نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری نمایید.

برای خرید اینترنتی و اطلاع از قیمت کلیک نمایید

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *