داروخانه همتا

معرفی داروها، جدیدترین مقالات علمی و پزشکی

مشاوره رایگان: 09123456789

خرید دستگاه لارجرباکس اصل

دستگاه لارجرباکس راهی آسان و بی خطر برای افزایش اندازه سایز و آلت تناسلی.

در پستهای قبل داروخانه همتا  محصولات متنوعی را برای بزرگ کردن و کلفت کردن اندازه آلت تناسلی به شما معرفی کردیم که در قالب مصرف کرم یا ژل و قرص و کپسول بودند که محصولات بسیار با کیفیتی به شمار می رفتند،اما امروز قصد معرفی دستگاه لارجرباکس را برای کسانی داریم که دوست دارند آلت تناسلی خود را بدون نیاز به مصرف قرص و دارو فقط بوسیله یک دستگاه مکانیکی حجیم کنند.

دستگاه لارجرباکس چیست؟

کمپانی لارجرباکس یکی از مشهور ترین کمپانی های دنیا در زمینه تولید دستگاه های توانبخشی جنسی مردان می باشد و لارجرباکس یا اکستندر یکی از محصولات اصلی آن است که از مدت ها پیش در زمینه رشدی طولی و قطور کردن آلت مردان به کار می رود.لارجر باکس جدیدترین دستگاه برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی مردان , افزایش طول آلت 3 تا 5 سانتی متر و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان تا 1.5 سانتی متر , بهترین وسیله پزشکی بزرگ کننده آلت ساخت اسپانیا , دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان ایران و مجوز بهداشت اتحادیه اروپا (ce) , شماره مجوز بهداشت ك/7/40518

 

برای خرید اینترنتی و اطلاع از قیمت کلیک نمایید

انتظاراتی که باید از لارجرباکس اصل داشته باشید:

♦ رشد آلت تناسلی مردان تا 30٪ طول و 20٪ محدوده؛

♦ صاف کردن انحنای آلت تناسلی کج و شکسته؛

♦ بزرگتر، قوی تر و سالم تر شدن آلت تناسلی مرد.

♦ حداکثر طول دستگاه 8 اینچ (20.3 سانتی متر)؛

♦ روش اثبات شده بالینی، رشد آلت دائمی

♦ ساخته شده از مواد با کیفیت بالا

بزرگ کردن آلت بدون نیاز به عمل جراحی و مصرف دارو

لارجر باکس یک وسیله اثبات شده برای بزرگ شدن آلت تناسلی بدون جراحی است که به منظور افزایش سطح آلت تناسلی شما, با استفاده از روش های بالینی اثبات شده طراحی شده است.

این دستگاه شامل یک حلقه پلاستیکی است که به دو میله دینامیکی وصل میشود و یک نوار سیلیکونی بالای این دو میله تعبیه گشته است .

وظیفه نوار سیلیکونی نگه داشتن کلاهک آلت در قسمت خاص خودش است. آلت را در حالت خوابیده در دستگاه لارجر باکس (مطابق راهنما که در بسته سفارش برای شما ارسال میشود ) قرار داده و با استفاده از این دستگاه کش داده و نیرو وارد میکنید.

این نیرو باعث تحرک بافت اسفنجی و دیگر بافت های بدنه آلت میشود و سایز آلت تناسلی را به صورت دائمی و بدون بازگشت افزایش میدهد . طرز استفاده از دستگاه لارجر باکس براحتی آب خوردن میباشد با اینحال راهنمای استفاده و سی دی آموزشی نیز در داخل پکیج لارجر باکس موجود میباشد که میتوانید از آنها نیز کمک بگیرید.

بزرگ شدن و افزایش سایز آلت تناسلی با لارجر باکس بصورت کاملا طبیعی و بتدریج اتفاق میافتد. با توجه به اینکه پتانسیل حرکت و رشد آلت در افراد مختلف یکسان نیست این امر میتواند 2 تا 6 ماه طول بکشد.

مدت زمان استفاده از دستگاه لارجر باکس در هر روز نیز 6 تا 10 ساعت است. البته در صورت تمایل میتوانید زمان استفاده را با تشخیص پزشک کمتر یا حتی بیشتر کنید .

برای مطالعه روش بزرگ کردن آلت با داروی گیاهی به توضیحات محصول ژل تیتان اصل روسیه و یا به مقاله ای که در خصوص قرص مگنارکس در سایت منتشر کرده ایم مراجعه نمایید.

چگونه آلتی بزرگتر داشته باشیم؟

داشتن آلتی درازتر هدفی غیر ممکن نیست.

در ادامه نحوه عملکرد لارجر باکس را توضیح میدهیم که چگونه با روش کشش آلت را بصورت دائمی درازتر و حجیم تر میکند.

همانطور که این اشک ها به طور منظم در طول دوره درمان رخ می دهد، بدن شما شکاف ایجاد شده در بافت آلت را تشخیص می دهد.

به عنوان یک فرم شفا، آلت تناسلی شما خود را از طریق فرآیند شناخته شده به عنوان “میتوز” و به دنبال آن “سیتوکنیز” خود را شروع به تعمیر کردن میکند.

میتوز زمانی اتفاق می افتد که سلول های موجود در داخل بافت آلت تناسلی شروع به تقسیم شدن میشوند

که به عنوان بخش سلولی شناخته می شوند، جایی که یک سلول به دو قسمت تقسیم می شود.

سلول های بافت آلت تناسلی دوباره و دوباره تقسیم می شوند تا شکاف ها (اشک) ایجاد شده توسط فرایند کشش آلت را پر کنند.

گواهی نامه عدم عوارض:
این محصول دارای تاییدیه CE اروپا می باشد. محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند،

بایستی از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند

و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.

کیفیت محصول:
دارای گواهینامه type۱ دستگاههای پزشکی و نیز گواهی تضمین کیفیت محصول ISO ۹۰۰۱ است.

نحوه استفاده از دستگاه لارجر باکس:

آلت تناسلی خود را از وسط حلقه دستگاه عبور داده و نوار سیلیکونی را پشت کلاهک آلت گذاشته و کمی سفت کنید. در کمتر از ۳۰ ثانیه دستگاه اکستندر نصب شده و در زیر لباس و شلوار اصلا مشخص نمی شود.

شما حدودا 3 تا 4 ماه بصورتی مداوم باید از دستگاه لارجر باکس استفاده کنید.

مدت استفاده روزانه شما میتواند بین نیم تا دو ساعت متغیر باشد.

زیاد الت خود را برانگیخته نکنید و بگذارید روند درمانی با دستگاه لارجر باکس طی شود .

اثبات علمی کارایی دستگاه کش دهنده الت
مطالعات نشان داده اند که تاثیرات تماس مغناطیسی با بدن بلافاصله باعث فعال شدن مقدار آهن موجود در خون می شود و در نتیجه جریان ضعیفی ایجاد می کند .

این افزایش از نظر تعداد کانون های بلور سازی که به وجود می آورند ، نسبت مستقیمی با قدرت میدان آهن ربایی دارند. روند یونیزاسیون ( یعنی جدا شدن اتم ها و ملکولها به ذرات باردار الکتریکی ) نیز سریعتر انجام می شود.
این امر خطر انعقاد خون در رگها را کاهش می دهد و باعث جریان فی البداهه آسانتر خون در سرخ رگها و سیاه رگها می شود .جریان مغناطیسی ایجاد شده در خون منجر به افزایش گلبولهای فاسد غیر فعال خون شده و آنها را تقویت می کند. حرکت هموگلوبین در رگهای خونی سریع می شود و رسوبات کلسیم و کلسترول خون به حداقل می رسد.

استفاده از مگنت در دستگاه لارجر باکس
حتما با این عنوان در خرید دستگاه لارجر باکس مواجه شده اید که بعضی از آنها حاویه مگنت و برخی دیگر بدون مگنت هستند.

مگنت ها میتوانند در استفاده طولانی مدت از لاجر باکس در شرایطی که وسیله طبی دچار نقض میشود مورد بهره برداری قرار گیرند.

البته این تمام قضیه نیست زیرا مگنت ها میتوانند یکسری خصوصیات ویژه را هنگام کار به دستگاه لارجر باکس در اختیارتان قرار دهند.

دستگاه لارجر باکس مگنت دار آقایان با داشتن دو پایه اضافه بلند تر روی خودش امکان استفاده هرچه بیشتر را برای شما فراهم کرده و جهت درمان ناتـوانی جنسی ،افزايش قطر, درازا و سايز كلی عضو و اصلاح انحراف عضو مردان مورد استفاده قرار میگیرند .

خوشبختانه نسخه روناس طب از دستگاه لارجر باکس که به سادگی قابل خرید در داروخانه اینترنتی لونیسا میباشد دارای دو مگنت کاملا محکم و بادوامی میباشد .

وقتی لوازم اضافی یک دستگاه بیشتر باشد حتما کارایی و حس خرید خوب افزایش پیدا خواهد کرد.

برای خرید اینترنتی و اطلاع از قیمت کلیک نمایید

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *