داروخانه همتا

معرفی داروها، جدیدترین مقالات علمی و پزشکی

مشاوره رایگان: 09123456789

گانودرما و حل مشکلات جنسی از دروغ تا واقعیت

در این مقاله اختصاصی از داروخانه همتا دارو قصد بررسی گانودرما و تاثیر آن در حل مشکلات جنسی را داریم،همانطور که بارها در تبلیغات این قارچ دیده اید وعده های مختلف از تاثیرات شگرف گانودرمان در حل مشکلات زناشویی داده می شود اما آیا این ها شعارهای تبلیغاتی سودجویان برای فروش بیشتر و از تکنیک های بازاریابی می باشد یا واقعا این قارچ دارای فوایدی می باشد؟

یکی از فروشندگان این قارچ در وبسایت خود نوشته است:

قارچ گانودرما با توجه به خواص مختلف برای سلامت کبد، تنظیم سطح قند خون بدن، افزایش قدرت ایمنی بدن، پیشگیری از پوکی استخوان و درمان آن، درمان کم خونی، درمان ناتوانی جنسی و … استفاده می شود.

یکی دیگر از سایتهای فروشنده در مقاله خود این باره نوشته اسنت:

تاثیر گانودرما بر روی استرس و کیفیت عملکرد جنسی
نکته مهم دیگر در مورد مصرف قارچ گانودرما این است که این قارچ سبب کاهش استرس در هنگام عملکرد جنسی نیز می شود و از این نظر کیفیت عملکرد جنسی را بالاتر خواهد برد.

چینی ها در درمان ناتوانی جنسی با قارچ گانودرما از پیشگامان می باشند. در واقع با مصرف قارچ گانودرما می توان از عملکرد مثبت جنسی بهره مند شد. بسیاری از اختلالات جنسی در نتیجه کاهش میل جنسی و زود انزالی ایجاد می شوند. حال آن که با مصرف این قارچ می توان چنین ویژگی هایی را به خوبی مدیریت نمود.

خب حالا در داروخانه همتا از شعارهای تبلیغاتی فاصله می گیریم و به بررسی موشکافانه قارچ گانودرما می پردازیم:

یکی از نکاتی که در تبلیغات این قارچ گیاهی که بعضا بصورت قهوه نیز استفاده می شود تاکید بر داشتن هیچگونه عوارضی است!!!! خب باید بدانید که اصولا گیاهی بودن یک دارو یا یک محصول دلیلی بر بی عوارض بودن آن نیست.هر چند عوارض خطرناکی از گانودرما گزارش نشده است اما افرادی که به قارچ ها حساسیت دارند نباید این دارو را مصرف کنند چرا که سبب تشدید آلرژی در آنها می شود،همچنین گزارش هایی از مشکلات معده و کبد پس از مصرف این قارچ گزارش شده است.

در پایان این مقاله باید گفت این جمله که می گویند گانودرما معجزه می کند صرفا یک شعار تبلیغاتی است و در واقعیت چنین چیزی مشاهده نشده است،اما به هر حال این قارچ دارای خواصی نیز هست اما تاثیر آن بر روی بدن های مختلف متفاوت است،پس اگر شما قصد مصرف گانودرما را برای حل مشکلات جنسی دارید باید قبل از خرید توجه داشته باشید که اول اینکه در مصرف آن اغراق نکنید و دوم جوابدهی شما قطعی نیست!

همچنین مقاله دیگری را در داروخانه همتا بخوانید:

خواص قرص مگنارکس در رابطه جنسی

سیالیس دارو تاخیری و حل مشکلات نعوظ و انزال زودرس

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *